Moderné obývacie steny definuje minimalizmus

Vynovujete obývačku podľa najnovších trendov? Nastúpte na vlnu minimalizmu a modernej elegancie. Obývačkové steny súčasnosti nechávajú izbe priestor dýchať a vyznačujú sa čistými líniami bez zbytočných okrás.

Nábytok do obývačky podlieha trendom

A to hlavne preto, že obývačka je miestom, kde vodíte návštevy. Preto má vždy vyzerať tip-top a v súlade s módou. Tá aktuálna našťastie nepraje výstrelkom, ale striedmosti.
Prevládajú farby dreva, čierna a biela. Žiadne divoké kreácie. Doslova vás oveje škandinávsky vietor. Paradoxne dodáva našim domovom pocit útulnosti. Spôsobuje to tá pravá kombinácia bielej s drevom. Severský štýl bývania je jednoducho hit. Veľkým plusom je, že je maximálne nadčasový svojim minimalistickým prístupom. Moderné obývačky si tak svoj šmrc zachovajú ešte dlho. Z toho môžete ťažiť, preto vymeňte svoju starú obývačku čo najskôr.
obyvacia-stena-vigo-mojnabytok.sk

 

Slovenskí výrobcovia nábytku poznajú trendy tiež

Mať doma nábytok v škandinávskom štýle neznamená nakúpiť ho u severanov. Známy švédsky nábytkársky reťazec nie je jediný, kto vie robiť štýlový a prístupný nábytok. Ak túžite po modernej obývačkovej stene, ale záleží vám na kvalite a dlhej životnosti, oslovte slovenské firmy. Drevo našich lesov je v rukách šikovného remeselníka  ľahko premenené na vašu vysnenú obývačku.
Mať nábytok od menšieho výrobcu znamená množstvo výhod:
–       Viete si určiť vlastné podmienky a parametre
–       Váš nový nábytok nemá polovica republiky
–       Na slovenských eshopoch nájdete aj obývačkové steny v cenách ako od veľkovýrobcov
–       Kvalita je vyššia, keďže výrobcovia pôsobia na malom trhu, kde sa chyby neodpúšťajú
–       Dostanete zdarma vzorkovníky a môžete vymýšľať J

Neprepchávajte obývačku nábytkom

Aj to je trend súčasnosti. Potrebujete maximálne skriňu, komodu, menšiu skrinku na televíziu (ak nevisí na stene) a maximálne poličku na dozdobenie izby. Nič viac v obývačke (ale ani iných miestnostiach) mať nemusíte. Aj tak má väčšina domácností na chodbách a v spálňach vstavané skrine, kde sa pomestia všetky veci. V obývačke vám stačí mať nevyhnutné veci na pohostenie návštev, prípadne ukryté deky pre prípad, že ste doma sami a chcete sa zabaliť pri telke do mäkučkej deky. Doplniť to môžete presklenou skriňou, z ktorej spravíte mini knižnicu.

Nič viac nepotrebujete. Miestnosť dostane možnosť dýchať a možno zistíte, že v nej teraz môžete robiť párty pre oveľa viac ľudí ako doteraz. A tiež, že prídu radšej ako chodili doposiaľ. Proste sa u vás budú cítiť lepšie.

 

Moderný nábytok toto dokáže s každým domovom. Vyberte si vkusnú obývačkovú stenu v slovenskom eshope a chváľte sa ňou priateľom.