Kuchynské náradie ako nikdy predtým?

Pripadá Vám vaše kuchynské náradie zastaralo a prijali by ste zmenu? Sú vaše nože nekvalitné a to aj napriek opätovnému brúseniu? Riešenie v tejto otázke Vám prináša internetový obchod Tescoma, kde nájdete kuchynské náradie vysokej kvality. Začnime nožmi, ktoré sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ergonomickej rukoväti a dokonca ich môžete umývať aj vo vašej umývačke riadu.

SONIC, PRESTO, COSMO, HOME PROFI alebo AZZA – Tescoma ponúka nože rôzneho druhu, na výber máte širokú škálu nožov, od steakových až po nože na syr. Len vďaka nim bude vaša kuchyňa dokonalá a pripravovanie, prípadne krájanie surovín bude hračka. Dokonca v ponuke je aj stojan na nože WOODY, ktorý je vyrobený z exotického brazílskeho gumovníka. Práve vďaka tomuto stojanu nadobudnete pocit istoty, čo sa týka uskladnenia vašich nožov.

naj-nabytok.sk_tescoma_sk_01

Nôž univerzálny PRESTO

 

naj-nabytok.sk_tescoma_sk_02

Blok WOODY na 13 nožov a nožnice

 

Ďalším sortimentom, ktorý vo vašej kuchyni nesmie chýbať, sú hrnčeky. Stal sa Vám prípad, že ste očakávali návštevu, no lámali ste si hlavu, do čoho hosťom urobiť kávu alebo čaj? Vďaka sade ALLEGRO na takéto problémy už zabudnete. Tie sú totiž na pohľad veľmi moderné, dokonca sa veľmi príjemne držia v ruke. To zásluhou pohodlných ušiek. Ich moderný tvar a jednoduché línie zaujmú nejedného človeka.

 

 

V prípade, že pripravujete mäsové výrobky, jednoznačne prvou voľbou je mlynček na mäso. Práve mlynček HANDY umožní rýchle mletie všetkých bežných druhov mäsa, či už najemno alebo nahrubo. Tento mlynček je dokonca univerzálny. Okrem mäsa dokáže pripraviť strúhanku, pomlieť cesnak, cibuľu, orechy, zeleninu alebo rôzne druhy syrov. Mlynček je vyrobený zo špeciálne tvrdených vysoko odolných plastov, disky a krájací nôž sú vyrobené z nehrdzavejúcej prvotriednej ocele. Tento produkt je vybavený vtláčadlom, ktoré zabezpečuje bezpečné používanie. V prípade zakúpenia tohto tovaru získate na daný produkt až 3 ročnú záruku.