Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Lapače hmyzu ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Lapač hmyzu Ardes S07 biely... Akční rádius 25 m2, aktinická ultrafialová zářivka přitahující hmyz, velmi tichý chod. je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 15.3 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu.

Všetko o produkte

lapač hmyzu • maximálny príkon 7 W • akčný rádius 25 m2 • aktinická ultrafialová žiarivka • vonkajšia ochranná mriežka • zberná tácka • veľmi tichá prevádzka • zavesenie na háčik • rozmer 25 × 13,1 × 13,1 cm • hmotnosť 0,43 kg

Ardes S07

Problémy s otravným lietajúcim hmyzom za vás vyrieši lapač hmyzu Ardes S07. Ide o skvelý spôsob, ako sa zbaviť komárov, ôs, molí, ovadov a ďalších nevítaných maličkých návštevníkov. Ideálne využitie nájde v potravinárskych prevádzkach, obchodoch, reštauráciách, obytných priestoroch, na chate a pod. Tento elektrický spotrebič pracuje úplne ekologicky. Zaobídete sa bez dymu, jedov a ďalších chemických prostriedkov. Maximálny príkon lapača dosahuje 7 W a vzhľadom na to, že nepracuje na akustickom princípe, je pri prevádzke veľmi tichý. Drobný hmyz privábi z okruhu 25 m2.

Spoľahlivý lapač

Ekologický lapač hmyzu Ardes S07 je vybavený špeciálnou aktinickou žiarivkou, ktorá vďaka svojmu ultrafialovému žiareniu priťahuje hmyz. Mriežka s vysokým napätím, ktorou je spotrebič vybavený, vytvára elektrické pole usmrcujúce privábený hmyz, ktorý vletel dnu. Mŕtvy hmyz spadne do zbernej tácky, ktorá sa nachádza pod mriežkou. Túto tácku je vhodné pravidelne vyprázdňovať. Zariadenie je vybavené vonkajšou ochrannou mriežkou proti nechcenému dotyku. Ideálne je tiež umiestniť lapač hmyzu najlepšie do vstupných priestorov alebo k oknám pre zaistenie najväčšej účinnosti. Pochytať tak čo najviac hmyzu, ktorý sa snaží dostať do miestnosti. Praktický je tiež háčik na zavesenie spotrebiča.

 

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Henrich

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Michal, Michaela

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Henrich

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Žaneta

Nezdalo sa mi, že by bol Lapač hmyzu Ardes S07 biely... Akční rádius 25 m2, aktinická ultrafialová zářivka přitahující hmyz, velmi tichý chod. taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Datart.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Lapače hmyzu lepšiu alternatívu nenájdete.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Samuel

V eshope Datart.sk si v kategórií Lapače hmyzu viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Fedor

Chcel som si kúpiť Lapač hmyzu Ardes S07 biely... Akční rádius 25 m2, aktinická ultrafialová zářivka přitahující hmyz, velmi tichý chod. a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Datart.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Hodnotenie 5*

Pridať komentár

Hodnotenie:
(88.2%)