Zmeňte si svoj interiér pomocou textílii

Zariaďujete si svoj byt či dom no stále vášmu interiéru niečo chýba? Skúste si ho zatepliť či zútulniť pomocou rôznych textílii od firmy Ambiente, ktorá má v ponuke luxusné látky na závesy, záclony, rímske rolety, ale aj na posteľnú bielizeň. Textílie sú v interiéri veľmi dôležité. Dôležité je aj ich správne použitie a preto Vám kvalifikované dizajnérky pomôžu s výberom a so zladením, či už máte radi luxusný, moderný alebo klasický štýl.  Taktiež ponúkajú služby ako zameranie, šitie a montáž.

 

Štýlovo a moderne

Ambiente stále sleduje nové trendy, a preto ponúka tie najmodernejšie kolekcie aj čo sa týka tapiet. Môžete si vybrať spomedzi kvalitných tapiet rôznych materiálov (viesové, vinylové, textilné, papierové ) Nájdete tu tapety od svetoznámych značiek ako Élitis, Sahco, Designers Guild, Guy Masureel, Khroma, Ralph Lauren, ale aj dekoračné tapety za prijateľné ceny.

 

Tapety ambiente.sk

 

 

Niečo pre tých najmenších

Nezabúdajte na svoje ratolesti. Detská izba by určite nemala byť fádna, a preto skúste použiť tapety na stenu, čím izbu trošku oživíte. Tapety sú hravé a rozvíjajú fantáziu. Pri zariaďovaní detských izieb sú veľmi dôležité farby, no nie každý ich dokáže správne nakombinovať. Ak si ani s tým neviete rady, nechajte si poradiť vo firme Ambiente. Ak zháňate tapety pre tých najmenších, nájdete tu rôzne farebné a obrázkové tapety. No na svoje si prídu aj mladiství, ktorí si môžu vybrať spomedzi fototapiet alebo z rôznych štýlových tapiet či už ide o papierové alebo vliesové tapety.

 

Detská tapeta