Spestrite priestor vašej prevádzky efektívne a dizajnovo s kvalitným sedením

Nie je stolička ako stolička. Ak pracujete v oblasti gastra alebo ste majiteľom akejkoľvek prevádzky, ktorá sa dennodenne stretáva s verejnosťou, mali by ste vedieť, že skutočne kvalitné sedenie je zárukou toho, že sa k vám zákazník opäť vráti.

 

Gastro stoličky ako podstatný prvok

Stoličky navrhnuté pre gastro prevádzku by mali disponovať viacerými prvkami. Zásadným prvkom je ich schopnosť zniesť akúkoľvek veľkú záťaž. Niektoré stoličky touto vlastnosťou nedisponujú a je preto obvyklé, že ich životnosť vzhľadom na parametre znesiteľnosti časom chátra.

 

stolicky

 

Stoličky do reštaurácie a baru si môžete vybrať podľa tvaru, motívu ale aj vzhľadom k požadovaným parametrom. Kvalita a maximálna spoľahlivosť je v tejto oblasti na prvom mieste.

Barové sedenie istým komfortom

V otázke výberu barových stoličiek, by ste mali vedieť, že aj tu dominuje kvalita a záťažová schopnosť stoličky. Okrem klasických drevených stoličiek si môžete vybrať aj stoličky plastové alebo čalúnené. Všetko podľa vášho vkusu a predstáv.

Zladiť barové stoličky s barom a takisto s dizajnom interiéru nie je až také jednoduché. Nechajte si poradiť tímom špecialistov a inšpirujte sa najnovšími trendmi v oblasti gastro nábytku a barových stoličiek.

Dokonalé využitie priestoru so sedacími boxmi

Sedacie boxy sú veľmi obľúbeným prvkom najmä v kaviarňach a baroch. Ak už sa zákazník rozhodne stráviť svoj čas v spoločnosti priateľov v nejakej kaviarni čí bare, možnosť rezervovať si pohodlný sedací box bude pre neho rozhodne lákavejšia ponuka ako rezervácia klasických stoličiek.

Na výber máte rôzne druhy sedacích boxov aj s možnosťou odpojenia jednotlivých častí. Vyskladajte si priestor interiéru efektívne a najmä vkusne. Kvalitné sedacie boxy sú vďaka svojím špecifickým dĺžkam a schopnosti prispôsobiť sa interiéru obľúbené a komfortné.