Skrinka s umývadlom šetrí priestor

Mnohí z nás sa často nevedia vyrovnať s nedostatkom miesta v ich obydlí. Najmä malé rozmery bytov nás nútia rozmýšľať o šikovných využitiach každého voľného priestoru a jeho pretvorenie na priestor úložný. S podobnou situáciou sa však stretá aj mnoho majiteľov domov. Naše kúpeľne sú väčšinou malé. Niekedy v nich nie je dostatok miesta ani na chodenie nie to aj na úložnú skrinku. Avšak my vieme o jednom nevyužitom priestore.

Priestor pod umývadlom

Umývadlo nie je až tak rozmerným prvkom kúpeľne, ale kvôli jeho umiestneniu zaberá priestor, ktorý už nevyužijeme. Stále nám však ostáva jedno riešenie, ako zvýšiť úložnú kapacitu kúpeľne.

 

Klasické umývadlo vymeniť sa umývadlo so skrinkou. Široký výber skriniek nám dovolí umiestniť ich takmer do každej kúpeľne, pretože sú dostupné v rôznych rozmeroch. Vďaka skrinke tak získame niekoľko voľných poličiek na čističe či hygienické potreby a zásuvky na drobnosti či malé uteráky. Skrinka s umývadlom každej kúpeľni zefektívni využitie priestoru, keďže je v nej spojená funkcia umývadla aj úložného priestoru.