Samolepky na stenu

Máte pocit že vo vašom byte stále niečo chýba? Potrebujete troška oživiť detskú izbu alebo dodať moderný štýl nudnej obývačke? Možno len potrebujete zakryť nerovnosti na stene, zamaskovať diery po poličke alebo zakamuflovať neustále sa objavujúcu prasklinu. Na všetky tieto problémy máme jednoduché riešenie: Samolepky na stenu.

Detské samolepky na stenu šetria čas aj peniaze

Ak ste sa rozhodli oživiť detskú izbu, samolepky na stenu sú pre vás tým pravým riešením. Narozdiel od zaužívaného malovania na stenu sú samolepky oveľa lacnejším riešením. Stačí si vybrať niektorý z obľúbených motívov vašeho dieťaťa a dekoráciu nalepiť na stenu. Pracovný postup lepenia samolepky je veľmi jednoduchý, zvládne ho úplne každý.

 

Papierové alebo vinylové samolepky na stenu.

Najlacnejšou verziou samolepiek sú samolepky papierové. Vďaka svojej nízkej cene sú dostupné aj v nešpecializovaných obchodoch ako napríklad papiernictva, hypermarkety alebo predajne nábytku. Papierové samolepky sú ne-umývateľné a po aplikácii sú neprenosné. Presným opakom sú vinylové samolepky, ktoré už neodmysliteľne patria k modernému štýlu bývania. Vinylové samolepky sa dajú opakovane použiť. Vinylová samolepka sa dá ľahko odlepiť a premiestniť. Na stene nezostávajú žiadne stopy po lepidle.