Rohová vaňa a jej cena

Po dlhom dni strávenom na nohách si mnoho z nás s potešením vychutná relax v teplej vode v pohodlí vlastnej kúpeľne. Kúpeľ vo vani, so sviečkami, dobrou hudbou a príjemnými vôňami dokáže nabiť energiou po únavnom dni, ale aj priniesť pokoj po dni plnom stresu. K dobrému kúpeľu samozrejme patrí kvalitná vaňa.

Cena vane

Rohové vane sú čoraz populárnejšie. Nie sú určené pre každého, pretože nie každá kúpeľňa je dostatočne veľká na to, aby sa do nej takáto vaňa zmestila. Ak sa však už človek pre rohovú vaňu rozhodne, mal by vedieť ako si vybrať tú správnu. Rohové vane sa dajú zohnať v skutočne rôznych cenových kategóriách. Tie najlacnejšie kusy sa pohybujú v cenových hladinách okolo 250 eur. Dajú sa však kúpiť aj rohové vane s rôznymi možnosťami masáže a ich cena sa môže vyšplhať až na sumu tisíc eur. Človek by si mal vo všeobecnosti vybrať rohovú vaňu podľa toho, ako často a s akou obľubou ju bude využívať. Ak ide o niekoho, kto si masáž vo vode užije rád, oplatí sa mu do vane investovať aj viac a takú masáž si pravidelne dopriať. Ak masáže v kúpeľni človek k šťastiu nepotrebuje a len sa občas rád okúpe, stačí mu aj vaňa lacnejšia.

 

Vaňa od profesionálov

Pri kúpe hocijakého nábytku, vane nevynímajúc, sa treba spoľahnúť na spoločnosti, ktoré už majú na trhu nejakú základňu. Na Slovensku je veľmi populárna spoločnosť RAVAK, ktorá predáva vane so zárukou skutočnej kvality, pričom ich ceny nie sú zbytočne navýšené. Za zmienku ešte napríklad stoja vane od výrobcov KOLO alebo TEIKO. Stále platí, že je lepšie do vane investovať, ako neskôr lacnú kúpu ľutovať. Ak je teda rohová vaňa niečo po čom túžite, neváhajte a nejakú si vyberte.