Premeňte sny o novej kúpeľni na skutočnosť

Chystáte sa stavať nové bývanie alebo prerábať to súčasné? Máte radi spojenie kvality, praktickosti a atraktivity interiérov? Nezabúdajte naň ani v kúpeľni, pretože tá je zrkadlom vášho vkusu. Kvalitné kúpeľňové obklady a sanita vytvoria z tejto miestnosti oázu pokoja, ktorá bude navyše spĺňať všetky bežné požiadavky kladené na kúpeľne.

 

Kúpelňa s vanou a dvojitým umývadlom

 

Ako stvorená na relax

Sny o nádhernej kúpeľni sa môžu stať už čoskoro aj vo vašom prípade skutočnosťou. Tento priestor je doslova stvorený na oddych priamo vo vašom dome a preto si aj vy doprajte zariadiť ho tak, aby spĺňal všetky vaše nároky na vkus a využitie kúpeľne. V novej kúpeľni si už onedlho budete môcť užívať nerušené momenty, keď si do vašej vane napustíte horúcu vodu, zapálite sviečky a budete sa oddávať pokoju šíriacemu sa navôkol. Aj k tomu vám dopomôže kvalitná sanita. V novej kúpeľni však neodmysliteľne nemôže chýbať ani pekné umývadlo či WC. Tie sú dostupné aj ako zabudované riešenie, ktoré ušetrí priestor a uľahčí udržovanie čistoty podlahy. Naše kúpeľňové štúdio vám pomôže navrhnúť všetko tak, aby ste boli s finálnym výsledok maximálne spokojný. 3Dvizualizácia nového priestoru ešte pred jeho stavbou navyše odhalí všetky možné nedostatky a vytvorí vám dokonalý prehľad o rozložení vane, WC, umývadla či ostatného zariadenia.

 

moderná kúpelňa

 

Moderné kúpeľne

Súčasný štýl zariaďovania kúpeľní sa opiera najmä o prírodné farby a jemné vzory obkladov, ktoré zabezpečia, že žiadna súčasť kúpeľne nevyjde o pár rokov z módy. Dnes sa nosí nadčasový dizajn, ktorý očarí aj o desaťročia. Upúšťa sa preto od farebných extrémov a kúpeľne sa ošacujú do bielej, odtieňov hnedej, sivej či antracitovej farby. Moderné sú veľkoformátové obklady, hranaté materiály a prepojenie sanity s drevom. Kvalita materiálov a výrobné technológie pokročili aj pri dlažbách. Tie sú príjemné na dotyk a často opatrené povrchom, ktorý zabráni šmyku.

 

 

S naším kúpeľňovým štúdiom doladíte vaše predstavy do dokonalosti

Doprajte si aj vy novú a krásnu kúpeľňu, ktorá splní váš sen o dokonalom priestore. Spojte vaše predstavy s praktickými skúsenosťami odborníkov v kúpeľňovom štúdiu Tarchi, ktorí spolu s vami vytvoria návrh presnej realizácie kúpeľne a prevedú výber sanity aj s ohľadom na váš finančný rozpočet. Investujte do kvality len raz a užívajte si praktickosť a estetické ladenie vašej novej kúpeľne.