Predaj nových bytov v hlavnom meste

V dnešnej dobe sa u masy ľudí môže stať, že nie sú so svojim súčasným domovom spokojní a hľadajú niečo nové. Niečo moderné, elegantné, luxusné – možno v pokojnej štvrti, no možno Vám cestovný ruch príliš nevadí. V tom prípade máme pre Vás lukratívnu ponuku v podobe bývania v Bratislave, mestskej časti Ružinov.

Sťahujete sa za prácou, prípadne za štúdiom alebo z iných osobných dôvodov? Odborníci zo spoločnosti Finep SK sú pripravení na všetko! Totiž už viac ako 19 rokov sa starajú o predaj a prenájom moderných bytových priestorov. A to nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike.

naj-nabytok.sk_finep_sk_01

Jégého alej 3

 

Práve nové byty v Bratislave budú hlavnou témou tohto článku. Predovšetkým posledná etapa Jégého aleje, Jégéhoalej 4 – luxusná a pokojná štvrť, označovaná aj ako atraktívna lokalita na bývanie. Pobyt v tejto lokalite spríjemňuje aj nádherné okolie, matka príroda tu je naozaj pestrá. Priamo v komplexe sa nachádza alej lemovaná vysokými stromami. Zelene je tu teda viac ako dostatok.

Jégéhoalej 4

Jégého alej 4

 

Medzi výhody tejto lokality ďalej patrí dostupnosť k centru – cesta do srdca mesta trvá približne iba 12 minút. Vaše potreby navštíviť obchodné centrum, kino alebo športové podujatie Vám teda nezaberú príliš veľa času. Navyše veľmi dobre využiteľná je aj sieť dopravcov MHD. Zastávka je od komplexu vzdialená približne 5 minút, samozrejme chôdzou. V blízkosti sa nachádzajú nákupné centrá Centrál a POLUS, čo sa týka športových podujatí, je tu možnosť navštíviť Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum, alebo plaváreň, prípadne basketbalovú halu na Pasienkoch.

Projekt Jégéhoalej 4 predstavuje 20 podlažný bytový dom, kde sa dokopy nachádza 194 bytov a apartmánov. Na predaj sú byty (1+kk až 4+kk) v rozmeroch od 33 do 114 m2. Neváhajte a využite túto ponuku na predaj bytov v Bratislave.