Poznáte Primabag.cz?

O sedacích vakoch ste už určite počuli. Zdravé a pohodlné sedenie, ktoré sa hodí do modernej domácnosti. Pre tých, ktorí ešte len kúpu tohto výrobku plánujete, máme tip na obchod so sedacími vakmi. Ide o online obchod primabag.cz, ktorý nájdete na tejto linke.

 

Prečo práve on

V našej redakcii sme už písali veľa recenzií aj o sedacích vakoch, takže už máme celkom slušný prehľad. A preto keď sme sa pozornejšie pozreli na ponuku obchodu Primabag, zistili sme, že to bude správne riešenie pre väčšinu záujemcov o tento sortiment. Pýtate sa prečo? Pretože tu nájdete vyváženú kombináciu vynikajúcej kvality a príjemnej ceny. Aj sortiment je široký, okrem  vakov sú v ponuke aj taburety a náhradné kuličky do sedacích vakov od primabag.cz.  Polyesterové guličky sú v baleniach po 100 a 200 litrov.

 

footbal

 

 

Výhody primabag.cz

  • Doprava zadarmo – to považujem za jednu z najväčších výhod, pretože v konkurenčných eshopoch tvorí cena za dopravu nemalú časť z ceny. Takto dokážete výrazne ušetriť.
  • Pravidelné akcie – ak budete stránku sledovať a netlačí vás čas, určite narazíte na akciu, ktorá vás osloví. Ja som po mesiaci čakania narazil na sedací vak futbalová lopta zlacnený o 20%. A už je doma
  • Tovar je skladom – to znamená, že tovar môže byť expedovaný v deň objednávky. Svoj sedací vak či taburet môžete mať doma obratom.
  • Predĺžená skúšobná doba – tovar môžete podľa zákona do 7 dní vrátiť. Primabag.cz túto dobu predĺžil až na 20 dní, aby ste si mohli vyskúšať, či vám konkrétny typ naozaj vyhovuje. To znie fér, čo myslíte