Plastové boxy na uskladňovanie

Pri vyslovení slova kontajner každého z nás napadne nádoba, do ktorej sypeme smeti. Kontajner, no nie ten z našej predstavy, môže byť aj veľmi praktickým kusom nábytku v každej domácnosti či kancelárií. Skryje všetky domáce potreby, oblečenie či dokumenty a veľmi vkusne udrží neporiadok. Rýchlym nahádzaním všetkých vecí do kontajnera zabezpečíte, že vaša návšteva bude vždy privedená do upratanej miestnosti.

Kontajner na mnoho spôsobov

Dizajnéri sa s výzorom a prevedením kontajnerov pohrali do detailov. Na trhu je dostupných množstvo druhov líšiacich sa materiálom, prevedením či spôsobom odkladania vecí. Najčastejšie sa v kontajneroch vyskytujú policové, výsuvné, zásuvkové či kombinované úložné priestory . Ich vnútorný obsah je dokonale ukrytý, keďže sa zväčša nad poličkami nachádza sťahovacia roleta alebo sú ukryté za zatváracími dvierkami.

Kontajnery sa vyrábajú z rozličných materiálov, najviac však z kovu, plastov či dreva . Nebude tak žiadnym problémom skombinovať kontajner s ostatným nábytkom v miestnosti. Kontajner už nebude žiadnym nevkusným prvkom interiéru, keďže jeho dizajn sa začína čoraz viac podobať na komodu.

Takmer všetky kontajnery sú mobilné , čiže je s nimi možné veľmi ľahko pohybovať a to vďaka malým kolieskam. Kontajner preto kdekoľvek rýchlo odsuniete tak, aby vám nikdy nezavadzal.

 

Načo nám bude kontajner?

Kontajner si v domácnosti či v pracovných priestoroch nachádza všestranné využite. Doma sa dá použiť na odkladanie malých kusov oblečenia, kozmetiky či náradia v dielni. Hodí sa najmä do detských izieb na ukladanie hračiek či ako mobilný stolík. S postupným starnutím dieťaťa môžeme obsah kontajnera jednoducho meniť. Hračky vymeníme za školské potreby či neskôr za materiály potrebné k štúdiu pričom sa zachová vhodnosť tohto kusu nábytku k veku vášho dieťaťa. Svoje miesto nájde aj v kanceláriách, kde poslúži na odkladanie zakladačov či rozličných kancelárskych potrieb.