Nálepky na stenu

Samolepky na stenu, to je unikátna dekorácia interiéru, ktorá sa jednoducho aplikuje. Nie je nič jednoduchšie pre zmenu fádnych, holých stien ako nálepky na stenu. Nálepky premenia Vašu stenu na hotové umelecké dielo. Na zmenu interiéru netreba veľa, stačí malé vylepšenie – Nálepky na stenu. Každý bude prekvapene pozerať na Vašu stenu s nálepkami hneď ako vstúpi do miestnosti.

Rozprávkové motívy

Ponuka motívov nálepiek na stenu je dnes na trhu naozaj široká a záleží iba od typu interiéru, aká nálepka sa doň hodí. Detskú izbu oživí nálepka rozprávkových postavičiek, motýľov alebo kvetiniek. Na stenu do pracovne sadnú abstraktné vzory, ktoré neodvádzajú pozornosť ale fádny interiér vhodne spestria. Obývacia izba znesie rôzne typy nálepiek. Záleží od nábytku, farby stien a vkusu majiteľa. Nálepky na stene namiesto kachličiek zas zaujímavo zmenia ráz každej kuchyne. Aj predsieň, alebo vstupná hala budú pôsobiť úplne ináč ak na steny pribudnú nálepky.

 

Nálepka na stenu je vyrobená z vinylovej fólie a interiér si ňou vylepšíte jednoducho sami. V exteriéri vydrží 5–6 rokov a je umývateľná. Všetko čo potrebujete na zmenu svojho interiéru sú samozrejme nálepky na stenu, nožnice a chuť zmeniť interiér. Nálepka na stenu sa skladá z troch vrstiev: z papiera, nálepky a fólie.

 

 

Ako lepiť

Nálepku na stenu si položíme napr. na zem a otočíme tak, aby bol papier na vrchu. Je dôležité aby sa nálepka na stenu dobre otlačila na kryciu (priesvitnú) fóliu. Cez celú plochu nálepky na stenu prechádzajte napríklad Vašou kreditnou kartou (fantázii sa medze nekladú) dovtedy, kým si nebudete istý, že nálepka pevne prilieha na kryciu fóliu. Potom pomaly sťahujeme papier z nálepky tak, aby nálepka na stenu ostala na fólii. Po odstránení papiera, prenášame nálepku na stenu( spolu s fóliou ) na miesto, kde má byť nalepená. Pomaly prikladáme nálepku na stenu s fóliou na povrch, pevne pritláčame handrou alebo rukou tak, aby sa nálepka dobre prilepila. Keď sa nám to podarilo, začneme pomaly odstraňovať fóliu. Na stene nám ostáva samotná nálepka. Väčšie vzory sa skladajú z dvoch častí, čo uľahčuje aplikáciu nálepky.