Nábytok

Nálepky a samolepiace tapety

Najme v prípade luxusnejších tapiet vo vyšších cenách. Profesionálny pracovníci dokážu pracovať rýchlejšie, efektívnejšie a s minimálnym odpadom. Majú všetky potrebné pomôcky a nemusia improvizovať. V konečnom dôsledku s profesionálnym tapetárom nakoniec ušetríte. Ak by ste sa predsa len rozhodli pre aplikáciu tapiet svojpomocne, odporúčame vám zvoliť samolepiace tapety. Práca s nimi je oveľa jednoduchšia a čistejšia.   […]   Čítaj viac »

 

Montované garáže sú praktické

Nielen odborníci tvrdia, že ak chceme pri stavbe rodinného domu ušetriť nemalé prostriedky je dobré vynechať z plánu garáž, vstavanú priamo v dome. Tá vám nielenže „odhryzne“ z obytného priestoru pekných pár kubických metrov, ale jej výstavba a náklady spojené s neskoršou údržbou sú často vyššie, ako cena samotného nového auta. Ak chceme zabezpečiť svojmu štvorkolesovému miláčikovi dostatočne komfortný a pritom lacnejší spôsob parkovania, mali by sme sa zamyslieť nad kúpou montovanej garáže  […]   Čítaj viac »

Moderné záhradné altánky

Altány sú skvelým doplnkom do záhrady, a to najme v našich zemepisných šírkach, kde  slnko môže byť horúce,  a dážď príde zdanlivo odnikiaľ. Takéto výkyvy dokážu narušiť príjemný pobyt v záhrade. Nie ale keď máte k dispozícii altánok. Slnko ani dážď Altány poskytujú útočisko pred slnkom ale aj dažďom. Často sú estetickým doplnkom. Vďaka širokej ponuke altánkov nie je problém nakombinovať tento prvok a záhradný nábytok. . Stačí si vybrať druh altánku z tých, ktoré sú bežne k dispozícii. Každý  vyhovuje rozdielnym […]   Čítaj viac »

 

 

Kancelárske potreby nielen do kancelárie

Určite to poznáte. Výpisy z účtu, faktúry a podobné papiere sa vám často hromadia vo vašich domácnostiach. Na ich organizáciu často využívame rôznych pomocníkov, ktorí sa osvedčili aj v profesionálnom  prostredí. Máme na mysli rôzne šanóny,  triediče, zakladače a archivačné krabice.   Ako vyberať Na prvom mieste je funkčnosť  a dostatočná kvalita. Toto všetko vám ponúkajú viaceré internetové predajne, ktoré sa na tento druh tovaru špecializujú. Za zmienku stojí asi najväčší distribútor kancelárskych potrieb www.ofisprofis.sk .  Kancelársky nábytok, šanóny a zakladače […]      Čítaj viac »

 

 

Záhradný nábytok a použité materiály

Výber nábytku pre exteriér je vždy spojený so skúmaním jeho kvality a odolnosti voči poveternostným podmienka. Aby si záhradný nábytok zachoval svoje funkčné vlastnosti a zánovný vzhľad po dlhé roky, musí jeho výroba podliehať určitým štandardom. Nemenej dôležitá je aj kvalita použitých materiálov. Správna voľba pre daný kus nábytku je vždy kľúčová. Výber vhodného materiálu PLAST- tento materiál je pri exteriérovom nábytku veľmi obľúbený. Aj napriek tomu, že je veľmi lacný, pôsobí často práve luxusným a moderným dojmom. […]    Čítaj viac »

 

 

Biolampa – svetelná terapia

Svetelná terapia alebo terapia svetlom – to je hitom posledných rokov. Vďaka svojej jednoduchosti, cenovej dostupnosti a hlavne efektívnosti si liečba svetlom získava denne desiatky nových priaznivcov. Jedným z produktov určených na svetelnú terapiu je Biolampa. O jej použití, výhodách a vplyvoch na váš organizmus si povieme troška viac.   Biolampa Biolampa je prístroj dostupný bez lekárskeho predpisu priamo vo vašej lekárni, obchode so zdravotnými pomôckami a teraz už aj v internetovom obchode. Pozrime sa […]    Čítaj viac »

 

 

Vstavané skrine

Aj Vy túžite po nových úložných priestoroch a zvažujete kúpu vstavanej skrine? Ste na správnom mieste! Poradíme Vám, ako navrhnúť dokonale funkčný odkladací priestor a zároveň získať estetický doplnok pre Váš interiér. Svojou variabilitou poskytujú vstavané skrine nespočetne veľa možností vonkajšej podoby a vnútorného rozloženia. Všetky rozhodnutia sú len a len vo Vašich rukách, čo ale prináša aj veľkú mieru zodpovednosti. Preto vznikol tento článok, ktorý sponzorovali Samolepky na zeď  […]    Čítaj viac »