Nábytok z masívu

Už dlhodobou sa zaoberám myšlienkou ktorý nábytok je ten najvhodnejší , je množstvo kritérií ktoré ovplyvňujú moje hodnotenie od kvality, dostupnosti až po cenu. Aj tu platí nie sme taký bohatí aby sme mohli kupovať nekvalitný nábytok ktorý po roku treba obmieňať . Investícia do dreveného nábytku sa nám stále vráti , výdrži podstatne dlhšie ako drevotrieskový , a jeho funkčné vlastnosti sú neporovnateľné . Moja osobná skúsenosť s drevotrieskou je že pri presúvaní z jeden strany bytu na druhu sa mi nábytok začal kývať pri lepšom prípade pri tom horšom stačila menšia nepozornosť a komoda alebo vitrína bola vyštiepaná.

 

Drevený nábytok je zdravotne nezávadný

Dlhodobé štatistiky odborníkov a lekárov svedčia o tom že drevený nábytok je ekologicky , pre náš organizmus oveľa prijateľnejší. Neuvoľňuje sa z neho pre naše telo nebezpečný formaldehyd. Spánok na posteli z masívu je pre nás odmenou , ktorú si určite zaslúžime . V posteli trávime viac ako 25 % svojho života preto by mala byť kvalitná a pevná . Manželská posteľ z masívu je správnou voľbou pre ľudí ktorým záleží na ich kvalitnom spánku a pohodlí . V súčasnej dobe je nesmierny výber rôznych doplnkov do domácnosti a štýlov nábytku .

Rustikálny nábytok na chatu

V súčasnej dobe je veľmi populárny rustikálny nábytok ktorý slúži na zariaďovanie chát a penziónov . Nechajte sa uniesť svojou predstavivosťou do 20 – 30 rokov 19 storočia preneste sa mysľou do dôb hradov a zámkov a dajte svojmu domovu nezameniteľnou atmosféru . Rustikálny nábytok z dreva je povrchovo ošetrený včelím voskom ktorý je na nábytok nanášaní ručne . Ale ako sa vraví koľko ľudí toľko chutí a mnoho z nás dá prednosť modernému nábytku , ktorý má v súčasnej podobe hranatý tvar a jeho funkcionalita je nadčasová , moderná je kombinácia skla s drevom respektíve skla s oceľou . Moderný nábytok z dubového dreva patrí stále medzi perlu pre klientov ktorý majú záujem o vyšší štandard . Nábytok pre náročných ktorý si potrpia na to ako ich domov vyzerá .