Moderný interiér ako z časopisu

Chystáte sa zariaďovať si svoj nový dom alebo byt a predstavujete si ho tak, ako vyzerajú interiéry v časopisoch o modernom bývaní? Hoci je to ťažká úloha, dá sa to dosiahnuť aj vo vašej domácnosti.

 

Farby

V prvom rade si musíte dobre rozmyslieť, aký štýl by vaša domácnosť mala mať. Na základe toho si vyberiete hlavne materiály a farby, ktoré tu budú prevládať. Ideálne je staviť na neutrálnejšie farby na väčšie plochy, ktoré oživíte výraznými farebnými akcentmi doplnkov. Ak však nejakú výraznú farbu milujete a má byť v interiéri dôležitá, nebojte sa experimentovať a pokojne ňou namaľujte aj celú stenu. Získate tak unikátny základ pre ďalšie zariaďovanie.

 

Nábytok

Aj nábytok musíte voliť tak, aby ladil so štýlom miestnosti. Ak ste stavili na výrazné steny, nábytok vyberajte jednoduchší a opačne. Nebojte sa ani kombinácie starých kúskov nábytku s ultra modernými, uvidíte, že to vášmu interiéru dodá šmrnc.

 

Spálňa z masívu

Spálňa z masívu

 

Svetlo

Hoci si aj vyberiete tie najlepšie kombinácie farieb a nábytku, je možné, že váš interiér nebude taký, ako ste si ho predstavovali. Chyba môže byť vo svetle. Svietidlá Casca vyriešia vaše problémy a dodajú vášmu interiéru štýl, ktorý potrebuje. Veď nie nadarmo sa hovorí, že osvetlenie je veľmi dôležité. Platí to rovnako pri fotografovaní, ako aj pri celkovom vyznení vášho nového interiéru.

 

casca

 

Ak teda naozaj túžite po unikátnom a zaujímavom domove, v ktorom si budete pripadať ako z časopisu o modernom bývaní, nepodceňujte žiadne maličkosti. Tie totiž vedia urobiť divy, aké by ste ani nečakali. Dôkladne teda vyberajte lustre v Bratislave, ale nezabudnite si dobre premyslieť ani výber ostatných doplnkov.