Magnetické tabule

Dvere chladničky z vonkajšej strany sú v mnohých domácnostiach preplnené rôznymi magnetkami a papierikmi, ktorými zanechávame odkazy ostatným členom rodiny. Tento stav pôsobí veľmi neesteticky. Našťastie sú dnes chladničky zväčša vstavané do kuchynskej linky, teda neumožňujú vytvorenie vývesnej tabule na ich dverách. Odkazy či rôzne recepty a iné papieriky si dokážeme usporiadať a zviditeľniť aj inak. Magnetické tabuľky poskytujú dostatočný priestor na pripínanie papierikov, a navyše správnym zvolením rámiku sa môžu začleniť do zariadenia miestnosti ako celkom štýlový doplnok.

Vyberajte s rozvahou

Magnetické tabuľky sa skladajú z dvoch základných plôch – samotnej tabuľky, na ktorú je možné pomocou magnetiek pripínať rôzne odkazy a rámiku tabuľky. Ten je vhodné voliť podľa materiálu a odtieňa zariadenia, ktoré v danej miestnosti prevažuje. Magnetické tabuľky nachádzame v obchodoch s písacími potrebami či interiérovými doplnkami, a to v celu širokej ponuke. Nebude preto žiadnym problémom správne skombinovať vzhľad magnetickej tabuľky so zariadením priestoru.

 

Detské magnetické tabule

Magnetické tabuľky je možné vyvesiť v rôznych miestnostiach bytu. Hodia sa rovnako do kuchyne, chodby či do detskej izby. Práve prítomnosť magnetickej tabuľky v detskej izbe bude veľmi ocenená. Deťom bude slúžiť ako ďalšia hračka, na ktorú si môžu pripínať rôzne magnetky alebo obľúbené obrázky. Špeciálna povrchová úprava magnetickej tabuľky zabezpečí, že si na ňu budú môcť deti kresliť fixkou alebo kriedou podľa typu povrchu. Svoje nákresy neskôr jednoducho zotrú a na tabuľku si budú môcť opätovne kresliť či pripínať magnetky.

Praktický doplnok kancelárie

Magnetické tabuľky však najväčšie využitie nájdu v kanceláriách. Pracovníci v kanceláriách mávajú množstvo úloh, ktoré musia splniť, takže magnetická tabuľka poslúži ako pripomienkovač. Kolegovia si na nej môžu zanechávať rôzne odkazy alebo môže slúžiť ako miesto na pripnutie vizitiek či dôležitých čísel.