Ako vybrať kúpelňové štúdio

Ak sa chystáte zariaďovať kúpeľňu, alebo pripravujete rekonštrukciu svojej starej kúpeľne, pravdepodobne vás neminie návšteva nejakého kúpeľňového štúdia. Tých je v dnešnej dobe pomerne dosť a aspoň jedno kúpeľňové štúdio by sme našli azda v každom väčšom meste. Ako si však vybrať skutočne dobré kúpeľňové štúdio?

Veľkosť kúpeľňového štúdia

Je samozrejmé, že čím väčšia rozloha kúpeľňového štúdia, tým väčší výber máte, respektíve môžete si poprezerať naživo viacero alternatív – či už kúpeľňového nábytku, obkladov a kúpeľňových doplnkov.

 

 

Referencie

Výborné a veľmi užitočné pri výbere dobrého kúpeľňového štúdia je, ak máte referencie od svojich priateľov a známych. Ak vám viacerí ľudia odporučia určité kúpeľňové štúdio, je pravdepodobné, že budete aj vy spokojní (samozrejme, nemusí to platiť univerzálne). Referencie na niektoré kúpeľňové štúdiá získate aj na internete. Na rôznych stránkach je možnosť zapojiť sa do diskusií, kde si ľudia vymieňajú skúsenosti. Pokiaľ máte záujem zistiť skúsenosti s konkrétnym kúpeľňovým štúdiom alebo ak hľadáte dobré kúpeľňové štúdio vo vašom meste či jeho okolí, skúste položiť takúto otázku v diskusnom fóre.

Prístup

Pokiaľ máte možnosť prejsť si viacero kúpeľňových štúdií, je to dobrý spôsob, ako si vybrať svojho favorita. Zájdite si do niekoľkých štúdií a uvidíte, ako na vás zapôsobí zariadenie, rozmanitosť a kvalita sortimentu a v neposlednom rade aj prístup zamestnancov. Tí by mali byť príjemní, no zároveň by mali dokázať poradiť vám vhodné riešenia presne pre vaše potreby. Tiež si zistite, aké konkrétne služby dané kúpeľňové štúdio poskytuje. Niektoré napríklad nerobia návrhy a vizualizácie kúpeľní, takže ak máte záujem aj o takúto službu, hľadajte kúpeľňové štúdio, kde to nebude problém. Niektoré kúpeľňové štúdiá vám dokonca vyjdú v ústrety, aj ak vám nevyhovujú ich otváracie hodiny a dohodnú sa s vami na individuálnej návšteve.

Internetová stránka

Takmer každé kúpeľňové štúdio má aj svoju vlastnú webovú stránku. Predtým, než si nejaké štúdio vyberiete, môžete si prezrieť jeho internetovú stránku. Získate tak predstavu o tom, čo dané kúpeľňové štúdio ponúka a urobíte si aspoň približný obraz.