Je najlepší čas zatepliť

Ak ste sa rozhodli zatepliť váš dom a pripraviť ho na ďalšiu zimnú sezónu, určite začnite teraz. Ceny stavebných materiálov sú teraz veľmi nízke. Vďaka stavebnej sezóne, ktorá momentálne prebieha, zoženiete všetko lacnejšie. Zatepľovanie domu, ktoré zrealizujete v nasledovných dvoch mesiacoch, vám ušetrí nemalé finančné prostriedky.  Neváhajte, a pustite sa do zatepľovania ešte dnes.

Plastové okná sú základ

Pri zatepľovaní by ste mali začať plastovými oknami. Ich výber môže na prvý pohľad vyzerať komplikovane, ale v konečnom dôsledku nemôžete urobiť chybu. Všetky plastové okná, ktoré sú na našom trhu k dispozícii, spĺňajú vysoké kvalitatívne normy. Preto, ak si zvolíte lacné platové okná, určite neurobíte chybu. Základom je kupovať priamo od výrobcu. Vtedy sú ceny o desiatky percent nižšie.

 

 

Moderné technológie

Sledujte trendy posledných rokov. Inšpirujte sa v katalógoch, v časopisoch a na odborných fórach. Pri použití moderných technológií nielen že zateplíte rýchlo a efektívne, ale ušetríte nemalú časť rozpočtu. Tak šup, obliecť montérky a môžeme začať so zatepľovaním.

Nakupujte výhodne

Pri nákupe stavebného materiálu hraje dôležitú rolu cena. Pri zatepľovaní sme nútený kupovať veľké množstvá maličkostí. ak by sme dokázali nájsť nižšiu cenu  o pár centov, v konečnom dôsledku by sme mohli ušetriť desiatky, ba až stovky €. Venujte preto trochu času a obehnite si predajne stavebného materiálu. Pri osobnom kontakte možno získate aj vyššie zľavy.