Holandský nábytok

Ak sa rozhodnete pre nákup nábytku do Vášho domu, mali by ste si toto rozhodnutie poriadne rozmyslieť. Mnoho ľudí kupuje do svojich domácností moderný nábytok a tak povediac zabúdajú na staršie, klasické typy nábytkov. Jedným z takých typov nábytkov je aj holandský nábytok, ktorý sa postupne stáva aj v strednej Európe veľmi populárny.

Materiál použitý na holandský nábytok

Holandský nábytok je vyrobený z masívneho, väčšinou dubového dreva a je v dnešnej dobe obľúbený vďaka svojej kvalite a dlhej životnosti tohto materiálu. Životnosť holandského nábytku často krát presiahne iné druhy moderného nábytku o niekoľko generácii, nie len svojou odolnosťou, ale aj nestarnúcou krásou a variabilitou s rôznymi štýlmi bytového designu. V dnešnej dobe je na výber veľké množstvo dovozcov. Holandský nábytok je teda nie len kvalitný, ale aj dostupný širokej verejnosti a je možné ho nájsť v ponuke mnohých distribútorov nábytku zo zahraničia.

Kúzlo holandského nábytku

Zo širokého sortimentu si môžete vybrať či už rustikálny holandský nábytok, jedálenské stoly, jedálenské súpravy, obývacie steny, stoličky, ale tiež sedacie súpravy. Holandský nábytok skrýva v sebe starožitný vzhľad, ktorý dokonale dokáže zapadnúť do štýlu obývačky, detskej izby alebo ostatných izieb v domácnosti.

Holandský nábytok má svoju tradíciu

Holandský nábytok má svoju dlhodobú tradíciu a nevychádza po dlhé roky z módy. Pre zákazníkov má v sebe niečo magické, pokojné a predovšetkým vznešené. Svoju nezameniteľnú pozíciu si budoval po stáročia na nestarnúcej kráse, majstrovskom ume a fantázii remeselníkov a dnes nám do našich domov prináša nostalgického ducha starých čias. Nekvalitné napodobeniny štýlového nábytku a doplnkov v porovnaní s ním pôsobia lacno a nevkusne. Preto by sme pri výbere nábytku mali vyhľadávať len overených dodávateľov s dlhodobým pôsobením na trhu.