Hľadáte darček. Foto na plátne vždy poteší

Ak sa chystáte na oslavu vašich blízkych a chcete s vyhnúť darčekovým košom a fľašiam alkoholu, môžete siahnuť po niečom originálnejšom. Foto na bavlnenom alebo ľanovom plátne je pomerne netradičný spôsob ako potešiť milovanú osobu. Ak sa chystáte oslavu kamarátom, môžete im darovať vtipnú momentku, ktorú ste zvečnili počas spoločných chvíľ. Či už momentka z grilovačky, potápania, cyklo závodu alebo spoločnej lyžovačky. Určite máte plné priečinky fotografií, je len na vás ktorú vyberiete. Fotografie nemusíte nijako upravovať. Stačí, ak vyberiete takú, ktorá nie je rozmazaná a má jasné, zreteľné farby. Ak potrebujete na fotografii nejaké úpravy, ochotní pracovníci vám s úpravami pomôžu pomocou programu, ktorý upravuje fotografie určené na plátno.

 

20150416_125800

 

Výber fotografie

Ak si predsa len neviete dať rady s výberom fotografie, môžete použiť fotografiu prírody alebo obľúbeného modelu auta vašich priateľov. Na starosti ohľadne finančnej náročnosti môžete ihneď zabudnúť. Originálne fotografie na plátne môžete získať už za menej ako 10 EUR. Samotná cena závisí od veľkosti požadovaného plátna. Veľké plátna sú drahšie, avšak čo by ste neurobili pre vašich blízkych, keď okrúhle jubileá oslavujú len raz za čas?

 

20150416_125815

 

Prispôsobte si ho

Fotografia na plátne je veľmi jednoduchá na manipuláciu. Fotografie si môžete dať upraviť podľa toho, či si želáte zvislú formu alebo vodorovné umiestnenie. Plátno je umiestnené na drevenom ráme. Na zadnej strane má háčik, ktorým ho jednoducho umiestnite na stenu.

 

Okrem výberu samotnej fotografie a veľkosti plátna si môžete vybrať aj iné detaily. Fotografie môžete dať vytvoriť v aplikácii, ktorá napodobňuje starú patinu. Pomerne veľmi obľúbené je zhotovenie fotografií v čiernobielom formáte. Taktiež sa môžete rozhodnúť, či si prajete mat okraje fotografie na plátne obtiahnuté alebo ich chcete nechať v pôvodnom stave. Veľmi originálne je aj zhotovenie fotografie na plátne poskladanej z viacerých kusov. Výrobcovia dokážu jednu fotografiu rozdeliť tak, aby dokopy na stene tvorila jeden celok. Môžete si fotografiu rozdeliť na tri, štyri alebo šesť obrazov, ktoré pri pohľade s menšieho odstupu tvoria kompaktný celok.

 

20150416_125840

 

Nech už si vyberiete akýkoľvek motív alebo obraz, určite tým potešíte vašich blízkych. Foto na plátne originálne skrášli každú stenu. Ak neviete kde takýto obraz objednať, vyskúšajte www.imageposter.eu . Super kvalita a expresné dodanie.