Elektronický bidet – zdravá toaleta

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí sú veľmi hákliví na čistotu svojej toalety a dbáte na vysoký štandard vašej intímnej hygieny?

Zdravotné výhody

Moderným riešením by mohli byť pre vás elektronické bidety. Je to zariadenie, ktoré veľmi jednoducho a rýchlo nainštalujete na takmer akúkoľvek súčasnú WC misu. Výmenou za bežnú, obyčajnú dosku získate nenahraditeľného pomocníka pri Vašej každodennej intímnej hygiene. A tá je zo zdravotného hľadiska veľmi dôležitá. Správnou hygienou genitálií či konečníka možno predchádzať rôznym ochoreniam, napríklad rakovine hrubého čreva, hemeroidom, či vaginálnym problémom. Bidet jemne a precízne čistí vaše intímne partie po vykonaní malej i veľkej potreby, ocenia ho ženy v období menštruácie, počas tehotenstva, po pôrode či pri mykotických problémoch. Je nenahraditeľným pomocníkom i pre telesne postihnutých a starších ľudí.

Jednoduchá inštalácia

Nemusíte mať strach, že po kúpe bidetu vás budú čakať problémy s jeho inštaláciou. Nebudete potrebovať žiadne stavebné úpravy, môžete ho namontovať na akúkoľvek WC misu. Potrebujete len prívod studenej vody a zásuvku na 230V. Potom už stačí len stlačiť vybranú voľbu – umývanie a masáž, teplota a tlak vody, prípadne sušenie alebo vyhrievanie dosky. Bidet má aj bezpečnostný program pre deti i automatizovaný čistiaci program. Jeho nosnosť je až 160 kg. Všetky modely majú vyhrievané dosky s možnosťou regulácie teploty, môžete voliť teplotu vody, silu prúdu, pulzovanie vody a sušenia. Najluxusnejšie modely majú diaľkové ovládanie s pamäťou až pre štyroch členov rodiny.

Úsporný a ľahko udržiavateľný

Spotreba elektrickej energie je iba 1670W, čo sa môže prirovnať k spotrebe bežnej žehličky. Spotreba pri funkcii umývanie je len 1600W, pri funkcii sušenia 250W, pri vyhrievaní dosky len 55W. Bidet má funkciu úspory energie, čo umožňuje, aby senzor určil časový rámec používania zariadenia užívateľom a automaticky znížil teplotu v dobe nepoužívania bidetu. Údržba elektronického bidetu je veľmi nenáročná. Je vyrobený z antibakteriálného materiálu, je pevný, neporézny a možno ho utierať mäkkou vlhkou handričkou. Celé teleso je možné od toaletnej misy odpojiť a tým je zabezpečená možnosť jeho dôkladného umytia.

Viac informácií nájdete na www.ebidet.sk