Prvky detskej izby

 

Detský nábytok

Detská izba je pre našich najmenších rozprávková krajina, v ktorej zažívajú radosti a starosti. Je miestom, kde sa hrajú, kde sa učia novým veciam. Je miestom, kde na konci dňa sklonia svoje hlávky a snívajú svoje detské sny. My sme tí, ktorí im túto izbu musia pripraviť.
(kliknutím na obrázok zobrazíte článok)

 

 

 

Prebalovací pult

K základnej výbave kojenca určite patrí prebalovací pult. Dieťa tu počas dňa trávi viacej času, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Okrem prebaľovania je prebalovací pult ideálny aj na prezliekanie kojenca. Obľúbené sú hlavne prebaľovacie pulty, ktoré disponujú úložným priestorom.
(kliknutím na obrázok zobrazíte článok)

 

 

 

 

Detské pieskovisko

Tieto pieskoviská sú najčastejšie vyrobené z kvalitného plastu s dlhou životnosťou. Bežnou súčasťou moderného pieskoviska je aj kryt, ktorý napomáha udržiavať čistotu. Plastové pieskovisko je prenosné a ľahko čistiteľné Určite v letných mesiacoch oceníte, že ho možno využiť aj ako malý bazén
(kliknutím na obrázok zobrazíte článok)

 

 

 

 

Detské postieľky

Ak sa povie Detský nábytok, každém ako prvé napadne detská postielka. Je to pochopitelné. Detská postielka je totiž kusom nábytku, ktorý je v prvých troch rokoch najviac spätý so životom dieťaťa.
(kliknutím na obrázok zobrazíte článok)