Detské samolepky na nábytok

Deti milujú farebnosť, a preto by aj ich izba mala sršať rozličnými farbami, ktoré vytvoria teplo domova. Fádne jednofarebné steny pôsobia často veľmi neútulne, teda ak chceme docieliť spokojnosť nášho dieťaťa s jeho izbou, musíme nájsť vhodný prostriedok, ktorým ju adekvátne spestríme. Riešením môžu byť rôzne tapety, avšak ich nalepovanie je dosť náročné a navyše, lepidlo poškodí omietku. Jednoduchším spôsobom zútulnenia a zatraktívnenia detskej izby sú samolepky na stenu.

Pestrosť motívov

Samolepky na stenu či nábytok sú stále málo využívané. Ak ich použijete v izbe vášho dieťaťa, táto miestnosť sa stane originálnou. Na trhu je dostupných množstvo motívov a materiálov, z ktorých sú samolepky vyrobené. Preto nebude žiadnym problémom nájsť tú správnu kombináciu nálepiek pre vaše dieťa. Pre chlapcov sú dostupné rôzne modely áut, zvierat či akčných hrdinov, pre dievčatá zas množstvo motívov bábik. Vaše dieťa si určite vyberie tie, ktoré sa mu budú páčiť.

 

Zvoľte si vlastný vzor

Okrem vopred stanovených vzorov samolepiek ponúka niekoľko internetových obchodov zaoberajúcich sa predajom týchto nálepiek aj možnosť vyrobenia samolepky podľa zaslaného vzoru. Dieťa tak môže mať na stene nalepenú svoju fotografiu či fotky svojej rodiny alebo obrázok, ktorý má rado. Samolepka tak nahradí aj rám na fotografiu a zároveň spestrí chladnú stenu.

 

 

 

Špeciálne samolepky na stenu

K dispozícií sú aj rôzne samolepky s 3D efektom či premenlivým obrázkom. Tieto obrázky vytvoria dojem, že na stene sa jednoduchá nálepka premenila na niečo skutočné. Vašim najmenším sa to bude určite páčiť. Rôznymi kolekciami samolepiek dokážete z jednoduchej detskej izby za pár minúť spraviť vesmírnu loď či lúku s kvetmi, vďaka čomu sa vaše dieťa bude vo vlastnej izbe cítiť ako v rozprávke.

Jednoduchá manipulácia

Samolepky na stenu či nábytok sú vyrobené z materiálu, ktorý po odlepení nepoškodí povrchové materiály. Samotné nalepenie samolepky je jednoduché. Stačí odlepiť fóliu zo zadnej časti a samolepku pritlačiť na vopred zvolené miesto.