Bolesti chrbta alebo poruchy spánku? Je na čase vymeniť matrac!

Spánok je pre naše zdravie a telesnú kondíciu nepochybne dôležitý. Kvalita nášho spánku preto závisí predovšetkým od toho, ako dobre spíme a s akým pocitom sa prebúdzame. Ak sa zobudíme dolámaní a unavení je čas prehodnotiť to, či kvalita našej postele, resp. nášho matraca, zodpovedá základnej kvalite rovnajúcej sa dobrému spánku. Množstvo výskumov a štatistík totiž dokazuje, že práve od kvality matraca na ktorom spíme, závisí aj kvalita nášho spánku, čiže telesnej a duševnej rovnováhy. Vyberte si preto matrac, ktorý vám tieto veci určite zaručí.

 

matrac-spinal-wave-matrace-mojmatrac.sk

 

Matrac pre zdravý spánok

Každý preferuje niečo iné a chrbtica každého človeka takisto. Pri výbere matraca by ste preto mali vedieť najmä to, čo potrebuje vaše telo a aký typ matraca je pre vás vhodný. Podľa spokojných zákazníkov a takisto nášho odporúčania by ste mali vyskúšať matrac z HR peny. Materiál, z ktorého je tento matrac vyrobený, disponuje svojimi univerzálnymi vlastnosťami, ktoré očaria každého užívateľa.

Medzi jeho kladné vlastnosti patrí jeho skladba a zloženie, ktoré zaručuje vzdušnosť, výborné kopírovacie vlastnosti a pevnosť. Takisto je zdravotne nezávadný a určený pre všetkých užívateľov. Kvalitu tohto matraca ocenia nielen rodiny s deťmi, ale aj ľudia, ktorí majú ťažkosti s chrbticou.

Dokonalá rovnováha pre telo a myseľ

Ešte vhodnejšie sú matrace z pamäťovej peny, ktoré sa dokážu prispôsobiť nielen tvaru vášho tela, ale aj jeho teplote. Preto ak patríte medzi ľudí trpiacich bolesťami chrbta, krížov alebo krku, práve táto alternatíva je pre vás najvhodnejšia. Navyše sa tieto matrace vyrábajú aj v kombinácií s inými penami čo zaručuje ich maximálnu rovnováhu.

Obľúbené sú aj medzi tehotnými ženami či ľuďmi trpiacimi poruchami spánku. Ich dokonalá rovnováha a schopnosť prispôsobiť sa tvaru každého tela, zaručuje kvalitný a ničím nerušený spánok. Zabezpečte si kvalitný a hlavne zdravý spánok kvalitným matracom z pamäťovej peny.