Biolampa – svetelná terapia

Svetelná terapia alebo terapia svetlom – to je hitom posledných rokov. Vďaka svojej jednoduchosti, cenovej dostupnosti a hlavne efektívnosti si liečba svetlom získava denne desiatky nových priaznivcov. Jedným z produktov určených na svetelnú terapiu je biolampa. O jej použití, výhodách a vplyvoch na váš organizmus si povieme troška viac.

 

Biolampa

Biolampa je prístroj dostupný bez lekárskeho predpisu priamo vo vašej lekárni, obchode so zdravotnými pomôckami a teraz už aj v internetovom obchode. Pozrime sa na konkrétny produkt – Biolampa energie-lampe. Tento produkt je dielom nemeckého výrobcu a je symbolom ich národnej precíznosti a kvality výrobkov. Biolampa je určená na liečbu ochorení ako sú akné, opary, lupienka, ekzémy. Rovnako dobre si poradí aj z bežnými ochoreniami ako napríklad nachladnutie alebo chrípka.

 

Výhody
Liečba svetlom je neagresívna a nevyžaduje si užívanie liekov. Biolampy produkujú usmernené svetelné lúče. Tie dopadajú na pokožku a následne prenikajú do tkaniva. Lúče sú postupne absorbované bunkami. Absorbované lúče sa premieňajú na energiu, ktorá aktivuje metabolické procesy bunky. Začína samoliečba organizmu. Ide o bio-stimuláciu buniek. Týmto spôsobom môžeme liečiť tkanivo v hĺbke aj 5 cm.